Diamantový kotouč 400x20 PRO BETON
| Kód: | 20010016 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 523,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 738,04 Kč |
| Přepočtená cena: | 193,33 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 159,78 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME GRES H15 |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 1.185 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248829126 |
| Katalog: | 70184632896 |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Cena s DPH | 3 932,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 780,44 Kč |
| Cena s DPH | 4 574,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 239,74 Kč |
| Cena s DPH | 7 550,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 742,07 Kč |
| Cena s DPH | 5 737,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 610,91 Kč |
| Cena s DPH | 1 949,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 999,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 209,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 694,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 050,66 Kč |