Diamantový kotouč 450x25,4 DT350AB Extra CEVOLUTION
| Kód: | 20010525 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 229,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 495,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 179,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 148,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 350 AB Extra CEVOLUTION |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,7 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 28 |
| Hmotnost: | 3.22 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, beton |
| EAN: | 4014855393329 |
| Katalog: | 353717 |
| Cena bez DPH: | 6 653,76 Kč |
| Cena s DPH | 8 051,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 453,02 Kč |
| Cena s DPH | 9 018,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 042,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 471,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,71 Kč |
| Cena s DPH | 4 617,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 316,45 Kč |
| Cena s DPH | 7 642,91 Kč |