Diamantový kotouč 400x25,4 DT902A Special
| Kód: | 20010518 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 5 381,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 447,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 229,93 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 190,02 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 902 A Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,4 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 24 |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, pískovec, čerstvý beton, potěr |
| EAN: | 4014855367023 |
| Katalog: | 349239 |
| Cena bez DPH: | 2 719,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 290,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 423,16 Kč |
| Cena s DPH | 4 142,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 968,32 Kč |
| Cena s DPH | 6 011,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 446,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,80 Kč |
| Cena s DPH | 1 726,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,42 Kč |
| Cena s DPH | 315,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 267,36 Kč |
| Cena s DPH | 323,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 630,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 973,46 Kč |