Diamantový kotouč 400x25,4 PREMIUM LASER BETON
| Kód: | 20010764 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 4 316,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 567,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 184,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 152,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PREMIUM LASER BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,5 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 2.335 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, betonové zdivo a tvarovky, měkký a středně tvrdý stavební materiál, cihla |
| Cena bez DPH: | 999,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 209,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Cena s DPH | 4 916,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 528,64 Kč |
| Cena s DPH | 5 479,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,33 Kč |
| Cena s DPH | 183,11 Kč |