Diamantový kotouč 450x25,4 DT602A Supra
| Kód: | 20010509 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 119,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 404,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 176,45 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 145,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 602 A Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,7 mm |
| Max. otáčky: | 4 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 28 |
| Hmotnost: | 3.22 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, pískovec |
| EAN: | 4014855217199 |
| Katalog: | 325128 |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 550,60 Kč |
| Cena s DPH | 6 716,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 209,32 Kč |
| Cena s DPH | 7 513,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 016,62 Kč |
| Cena s DPH | 4 860,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 758,07 Kč |
| Cena s DPH | 3 337,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 417,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 715,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 571,91 Kč |
| Cena s DPH | 4 322,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 722,10 Kč |
| Cena s DPH | 10 553,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |