Diamantový kotouč 450x25,4 DT602B Supra
| Kód: | 20010547 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 3 350,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 768,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 142,33 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 117,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 602 B Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,7 mm |
| Max. otáčky: | 4 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Počet segmentů: | 26 |
| Hmotnost: | 3.22 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, zralý armovaný beton |
| EAN: | 4014855217274 |
| Katalog: | 325136 |
| Cena bez DPH: | 4 150,48 Kč |
| Cena s DPH | 5 022,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 610,91 Kč |
| Cena s DPH | 1 949,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 221,95 Kč |
| Cena s DPH | 268,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 437,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 368,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 262,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 737,02 Kč |