Diamantový kotouč 450x25,4 DT900U Special 26 segmentů
| Kód: | 20010443 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 200,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 471,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 178,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 147,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 900 U Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 4 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 26 |
| Hmotnost: | 3.22 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855217243 |
| Katalog: | 325133 |
| Cena bez DPH: | 6 670,07 Kč |
| Cena s DPH | 8 070,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Cena s DPH | 4 916,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 987,25 Kč |
| Cena s DPH | 4 824,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 894,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 202,56 Kč |
| Cena s DPH | 8 715,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,44 Kč |
| Cena s DPH | 610,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |