Diamantový kotouč 450x30 DT600U Supra
| Kód: | 20010420 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 916,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Přepočtená cena: | 210,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 173,83 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 30,0 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 4 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 48 |
| Hmotnost: | 3.22 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855217915 |
| Katalog: | 325200 |
| Cena bez DPH: | 3 818,72 Kč |
| Cena s DPH | 4 620,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 207,66 Kč |
| Cena s DPH | 6 301,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 384,21 Kč |
| Cena s DPH | 2 884,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,70 Kč |
| Cena s DPH | 722,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 531,86 Kč |
| Cena s DPH | 643,55 Kč |