Diamantový kotouč 500x25,4 PRO 4X4 EXPLORER
| Kód: | 20010299 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 13 447,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 113,26 Kč |
| Přepočtená cena: | 575,01 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 475,22 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PRO 4X4 EXPLORER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,8 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 3.97 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, asfalt, vápenec, pískovec, střešní taška, dlažba, žula, přírodní kámen, ocel do 5 mm |
| EAN: | 5450248721116 |
| Katalog: | 70184602097 |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 167,46 Kč |
| Cena s DPH | 2 622,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 528,38 Kč |
| Cena s DPH | 639,34 Kč |