Kartáč 12-0,30 mm koncový stopkový vlnitý
| Kód: | 10630078 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 22,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,95 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,78 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 15 ks |
| Průměr: | 12 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804086376 |
| Katalog: | 22058 |
| Cena bez DPH: | 368,92 Kč |
| Cena s DPH | 446,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 86,53 Kč |
| Cena s DPH | 104,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,75 Kč |
| Cena s DPH | 27,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,64 Kč |
| Cena s DPH | 90,32 Kč |