Kartáč 150x22,2-0,50 mm copánkový, 52 copů
| Kód: | 10630142 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 180,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 9000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.525 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200509 |
| Katalog: | BL97150 |
| Cena bez DPH: | 39,81 Kč |
| Cena s DPH | 48,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,15 Kč |
| Cena s DPH | 73,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,98 Kč |
| Cena s DPH | 90,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,70 Kč |
| Cena s DPH | 77,08 Kč |