Kartáč 178x22,2-0,50 mm cop.
| Kód: | 10630117 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 182,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,15 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,77 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,42 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 178 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 9000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.734 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200219 |
| Katalog: | BL97027 |
| Cena bez DPH: | 98,19 Kč |
| Cena s DPH | 118,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,41 Kč |
| Cena s DPH | 28,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,31 Kč |
| Cena s DPH | 59,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 227,89 Kč |
| Cena s DPH | 275,75 Kč |