Kartáč 22-0,50 koncový cop.
| Kód: | 10630059 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 59,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 22 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | copánkový |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012214 |
| Katalog: | 22022 |
| Cena bez DPH: | 26,82 Kč |
| Cena s DPH | 32,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,76 Kč |
| Cena s DPH | 75,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,02 Kč |
| Cena s DPH | 146,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,76 Kč |
| Cena s DPH | 75,94 Kč |