Kartáč 75-8 mm stopkový NYLON
| Kód: | 10630034 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,49 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,88 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 8 mm |
| Typ: | nylonové vlnité vlákno |
| Tvar: | okružní |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804092308 |
| Katalog: | 21936 |
| Cena bez DPH: | 63,70 Kč |
| Cena s DPH | 77,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,29 Kč |
| Cena s DPH | 49,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 692,42 Kč |
| Cena s DPH | 837,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,48 Kč |
| Cena s DPH | 140,94 Kč |