Kartáč 50-8 mm stopkový NYLON
| Kód: | 10630033 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 49,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,29 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 15 ks |
| Průměr: | 50 mm |
| Upínání: | stopka 8 mm |
| Typ: | nylonové vlnité vlákno |
| Tvar: | okružní |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804092292 |
| Katalog: | 21935 |
| Cena bez DPH: | 1 802,12 Kč |
| Cena s DPH | 2 180,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,75 Kč |
| Cena s DPH | 27,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,29 Kč |
| Cena s DPH | 24,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 639,07 Kč |
| Cena s DPH | 4 403,27 Kč |