Kartáč 75x9,5 P 220 BRISTLE červený
| Kód: | 10630003 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 166,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,15 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,91 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 80 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Díra: | 9,5 mm |
| Hrubost: | 220 |
| Upínání: | 9,5 |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | kartáč BRISTLE červený |
| Typ: | typ A |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| Použití podle materiálu: | na nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 48011301280 |
| Katalog: | 7100138297 |
| Cena bez DPH: | 679,79 Kč |
| Cena s DPH | 822,54 Kč |