Unašeč 60x30-8 STZY stopka, tvrdý
| Kód: | 90020093 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 365,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,81 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 5 ks |
| Průměr: | 60 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Upínání: | stopka 8 mm |
| Řada: | STZY |
| Max. otáčky: | 9 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4027497023394 |
| Katalog: | A2500060308 |
| Cena bez DPH: | 33,98 Kč |
| Cena s DPH | 41,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,32 Kč |
| Cena s DPH | 48,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,98 Kč |
| Cena s DPH | 41,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,32 Kč |
| Cena s DPH | 48,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,88 Kč |
| Cena s DPH | 32,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,88 Kč |
| Cena s DPH | 32,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,32 Kč |
| Cena s DPH | 48,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,56 Kč |
| Cena s DPH | 34,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,91 Kč |
| Cena s DPH | 22,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,88 Kč |
| Cena s DPH | 32,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,49 Kč |
| Cena s DPH | 23,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,88 Kč |
| Cena s DPH | 32,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 213,40 Kč |
| Cena s DPH | 258,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,63 Kč |
| Cena s DPH | 351,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 340,17 Kč |
| Cena s DPH | 411,61 Kč |