Kartáč 150x20-0,30 vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630046 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 163,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,15 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,95 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,74 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 32,0 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 6000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012085 |
| Katalog: | 22009 |
| Cena bez DPH: | 148,72 Kč |
| Cena s DPH | 179,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 639,07 Kč |
| Cena s DPH | 4 403,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 98,19 Kč |
| Cena s DPH | 118,81 Kč |