Kartáč 25-0,30 koncový vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630057 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 28,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,41 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,99 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 25 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012191 |
| Katalog: | 22020 |
| Cena bez DPH: | 152,69 Kč |
| Cena s DPH | 184,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 89,35 Kč |
| Cena s DPH | 108,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,72 Kč |
| Cena s DPH | 179,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,50 Kč |
| Cena s DPH | 159,11 Kč |