Kartáč 63-0,30 stopkový vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630064 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 26,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,71 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,12 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 15 ks |
| Průměr: | 63 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | okružní |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012269 |
| Katalog: | 22027 |
| Cena bez DPH: | 31,85 Kč |
| Cena s DPH | 38,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,80 Kč |
| Cena s DPH | 88,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,02 Kč |
| Cena s DPH | 146,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,12 Kč |
| Cena s DPH | 32,81 Kč |