Kartáč 75-0,30 stopkový hrnkový vlnitý MOSAZ
| Kód: | 10630068 |
| Výrobce: | Festa |
| Cena s DPH: | 46,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,23 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 12 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Typ: | vlnitý drát pomosazený |
| Tvar: | hrnkový |
| Max. otáčky: | 12500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Použití podle materiálu: | na kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8590804012306 |
| Katalog: | 22031 |
| Cena bez DPH: | 368,92 Kč |
| Cena s DPH | 446,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,48 Kč |
| Cena s DPH | 140,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,84 Kč |
| Cena s DPH | 250,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,80 Kč |
| Cena s DPH | 39,69 Kč |