Kartáč koncový 22, nylonový, stopka
| Kód: | 10630146 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 64,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,76 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,28 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Průměr: | 22 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Tvar: | koncový |
| Max. otáčky: | 4500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Použití podle oboru: | povrchové úpravy |
| EAN: | 8591715200547 |
| Katalog: | BL97222 |
| Cena bez DPH: | 59,60 Kč |
| Cena s DPH | 72,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 143,07 Kč |
| Cena s DPH | 173,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 122,85 Kč |
| Cena s DPH | 148,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,31 Kč |
| Cena s DPH | 54,83 Kč |