Lamelový kotouč 125x22,23 P 40 SiC V2 POWER ALU talířový
| Kód: | 10090003 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 122,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,31 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | siliciumkarbid |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | V2 POWER ALU |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.116 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník, titan, plast, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497428342 |
| Katalog: | A27441250401434 |
| Cena bez DPH: | 65,20 Kč |
| Cena s DPH | 78,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,47 Kč |
| Cena s DPH | 142,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Cena s DPH | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,20 Kč |
| Cena s DPH | 78,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,24 Kč |
| Cena s DPH | 51,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 126,28 Kč |
| Cena s DPH | 152,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,94 Kč |
| Cena s DPH | 163,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,81 Kč |
| Cena s DPH | 286,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,37 Kč |
| Cena s DPH | 140,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,93 Kč |
| Cena s DPH | 25,32 Kč |