Lamelový brusný kotouč 125 x M14 P 40 SLTFLEX ZKS
| Kód: | 10090402 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 248,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,07 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,63 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | M14 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTFLEX ZKS |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, hliník, litina, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497330430 |
| Katalog: | A272712504018 |
| Cena bez DPH: | 124,63 Kč |
| Cena s DPH | 150,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,90 Kč |
| Cena s DPH | 182,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,55 Kč |
| Cena s DPH | 149,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,41 Kč |
| Cena s DPH | 231,61 Kč |