Lamelový kotouč 150x22,23 P 80 LSZ F3 ALPHAline
| Kód: | 10090253 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 93,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,22 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklolaminát |
| Řada: | LSZ F3 ALPHAline |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.164 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890127513 |
| Katalog: | 211694 |
| Cena bez DPH: | 69,36 Kč |
| Cena s DPH | 83,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 101,98 Kč |
| Cena s DPH | 123,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,26 Kč |
| Cena s DPH | 238,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,60 Kč |
| Cena s DPH | 32,18 Kč |