Lamelový kotouč 125x22,23 P 36 V4 PURPLE POWER talířový


| Kód: | 10090206 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 365,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,79 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 36 |
| Zrno: | keramika |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | V4 PURPLE POWER |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.162 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, hliník, titan, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497609314 |
| Katalog: | A274812503600475 |
| Cena bez DPH: | 134,78 Kč |
| Cena s DPH | 163,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,84 Kč |
| Cena s DPH | 120,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,16 Kč |
| Cena s DPH | 249,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,46 Kč |
| Cena s DPH | 248,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Cena s DPH | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 238,76 Kč |
| Cena s DPH | 288,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,00 Kč |
| Cena s DPH | 262,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,83 Kč |
| Cena s DPH | 106,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,46 Kč |
| Cena s DPH | 248,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,14 Kč |
| Cena s DPH | 59,46 Kč |