Lamelový kotouč 125x22,23 NK 120 SLTR talířový
| Kód: | 10090162 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,76 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,46 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 120 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR NK |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.097 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez,ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497026517 |
| Katalog: | A27181251201400 |
| Cena bez DPH: | 205,46 Kč |
| Cena s DPH | 248,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,84 Kč |
| Cena s DPH | 120,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 134,78 Kč |
| Cena s DPH | 163,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 238,76 Kč |
| Cena s DPH | 288,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,79 Kč |
| Cena s DPH | 365,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,16 Kč |
| Cena s DPH | 249,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Cena s DPH | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,22 Kč |
| Cena s DPH | 93,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,54 Kč |
| Cena s DPH | 87,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,88 Kč |
| Cena s DPH | 54,30 Kč |