Lamelový kotouč 125x22,23 CERAMICAD 40 SLTO INOX talířový
| Kód: | 10090211 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 145,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,22 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,14 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | keramika |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTO CERAMICAD |
| Tvar: | rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.169 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | A67251250401466 |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,07 Kč |
| Cena s DPH | 223,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,61 Kč |
| Cena s DPH | 184,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 124,63 Kč |
| Cena s DPH | 150,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,74 Kč |
| Cena s DPH | 194,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Cena s DPH | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,04 Kč |
| Cena s DPH | 71,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 226,90 Kč |
| Cena s DPH | 274,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,34 Kč |
| Cena s DPH | 100,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,00 Kč |
| Cena s DPH | 87,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,47 Kč |
| Cena s DPH | 142,14 Kč |