Lamelový kotouč 100x22,23 P 60 LSZ F2 ALPHAline


| Kód: | 10090258 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 59,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,14 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklolaminát |
| Řada: | LSZ F2 ALPHAline |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 15 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.052 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, slévárenství |
| EAN: | 4011890091852 |
| Katalog: | 209664 |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Cena s DPH | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,38 Kč |
| Cena s DPH | 53,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,63 Kč |
| Cena s DPH | 210,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 146,88 Kč |
| Cena s DPH | 177,72 Kč |