Lamelový stopkový kotouč brusné rouno 60x50-6 SFR A104 NK 100
| Kód: | 10150091 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 284,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 235,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,18 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 60 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| Hrubost: | very fine |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné rouno, netkaná textilie |
| Řada: | SFV z kroužků |
| Typ: | A104 |
| Max. otáčky: | 5 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.085 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, hliník, litina, titan, plast, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497020119 |
| Katalog: | A2223060506104 |
| Cena bez DPH: | 117,86 Kč |
| Cena s DPH | 142,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 221,21 Kč |
| Cena s DPH | 267,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 52,73 Kč |
| Cena s DPH | 63,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 238,45 Kč |
| Cena s DPH | 288,52 Kč |