Stopkový brusný kotouč 80x30-6 KM613 P 40
| Kód: | 10140173 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 164,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,81 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 80 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KM 613 |
| Max. otáčky: | 9 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.137 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez, umělá hmota, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba, práce s plasty |
| EAN: | 4014855015580 |
| Katalog: | 13140 |
| Cena bez DPH: | 50,81 Kč |
| Cena s DPH | 61,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,45 Kč |
| Cena s DPH | 68,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,45 Kč |
| Cena s DPH | 68,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 190,02 Kč |
| Cena s DPH | 229,93 Kč |