Lamelový stopkový kotouč brusné rouno 30x20-6 BEARTEX MEDIUM
| Kód: | 10150001 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 184,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,11 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,86 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 30 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Hrubost: | medium |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné rouno, netkaná textilie |
| Řada: | BEARTEX F2300 |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5900442848299 |
| Katalog: | 66261032155 |
| Cena bez DPH: | 268,20 Kč |
| Cena s DPH | 324,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,65 Kč |
| Cena s DPH | 131,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,14 Kč |
| Cena s DPH | 93,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 81,12 Kč |
| Cena s DPH | 98,16 Kč |