Redukční kroužek 22,23/15,88 DZ 100 RR
| Kód: | 90030003 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 22,23 mm |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Díra: | 15,88 mm |
| Řada: | DZ 100 RR |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4014855299997 |
| Katalog: | 337148 |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,52 Kč |
| Cena s DPH | 802,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,24 Kč |
| Cena s DPH | 195,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,64 Kč |
| Cena s DPH | 426,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 417,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 715,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 357,28 Kč |
| Cena s DPH | 432,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,36 Kč |
| Cena s DPH | 711,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 917,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 110,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 252,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 725,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,79 Kč |
| Cena s DPH | 451,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 368,88 Kč |
| Cena s DPH | 446,34 Kč |