Řezný kotouč 115x1,0x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10050763 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 95,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100304120 |
| Cena bez DPH: | 23,24 Kč |
| Cena s DPH | 28,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,24 Kč |
| Cena s DPH | 46,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |