Řezný kotouč 115x1,6x22,23 A46Z RAZOR LUS INOX
| Kód: | 10050274 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 13,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,57 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,47 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A46Z |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT115016V9802 |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,60 Kč |
| Cena s DPH | 14,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,15 Kč |
| Cena s DPH | 23,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,62 Kč |
| Cena s DPH | 51,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,37 Kč |
| Cena s DPH | 12,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,48 Kč |
| Cena s DPH | 28,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |