Řezný kotouč 115x2x22,23 A46VZ SPECIAL
| Kód: | 10050059 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 47,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,62 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 46 VZ Special |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.051 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855175314 |
| Katalog: | 298176 |
| Cena bez DPH: | 23,24 Kč |
| Cena s DPH | 28,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,70 Kč |
| Cena s DPH | 37,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,85 Kč |
| Cena s DPH | 44,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,99 Kč |
| Cena s DPH | 15,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,41 Kč |
| Cena s DPH | 39,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,70 Kč |
| Cena s DPH | 37,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,51 Kč |
| Cena s DPH | 44,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 323,65 Kč |
| Cena s DPH | 391,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,63 Kč |
| Cena s DPH | 73,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,96 Kč |
| Cena s DPH | 30,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,62 Kč |
| Cena s DPH | 72,14 Kč |