Řezný kotouč 115x1,6x22,23 A46X RAZOR INOX
| Kód: | 10050275 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 12,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,14 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,53 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A46X |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT115016V980201 |
| Cena bez DPH: | 10,29 Kč |
| Cena s DPH | 12,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,62 Kč |
| Cena s DPH | 22,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,42 Kč |
| Cena s DPH | 36,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,51 Kč |
| Cena s DPH | 27,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,42 Kč |
| Cena s DPH | 36,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,24 Kč |
| Cena s DPH | 24,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,21 Kč |
| Cena s DPH | 26,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,28 Kč |
| Cena s DPH | 14,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,01 Kč |
| Cena s DPH | 32,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,09 Kč |
| Cena s DPH | 23,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,56 Kč |
| Cena s DPH | 12,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,15 Kč |
| Cena s DPH | 55,84 Kč |