Řezný kotouč 150x1,6x22,23 A46Z RAZOR PLUS INOX
| Kód: | 10050278 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 23,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,01 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A46Z |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT150016V9802 |
| Cena bez DPH: | 19,09 Kč |
| Cena s DPH | 23,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,27 Kč |
| Cena s DPH | 20,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,34 Kč |
| Cena s DPH | 13,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,02 Kč |
| Cena s DPH | 26,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,38 Kč |
| Cena s DPH | 18,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,61 Kč |
| Cena s DPH | 37,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,92 Kč |
| Cena s DPH | 24,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,38 Kč |
| Cena s DPH | 18,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,21 Kč |
| Cena s DPH | 358,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,36 Kč |
| Cena s DPH | 39,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,81 Kč |
| Cena s DPH | 42,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 365,04 Kč |
| Cena s DPH | 441,70 Kč |