Řezný kotouč 125x1x22,23 K960TX SPECIAL
| Kód: | 10050084 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 53,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,82 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,27 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | K 960 TX Special |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 5907560188191 |
| Katalog: | 328886 |
| Cena bez DPH: | 45,73 Kč |
| Cena s DPH | 55,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,12 Kč |
| Cena s DPH | 64,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,29 Kč |
| Cena s DPH | 43,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,00 Kč |
| Cena s DPH | 52,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,75 Kč |
| Cena s DPH | 36,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,52 Kč |
| Cena s DPH | 286,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,05 Kč |
| Cena s DPH | 35,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Cena s DPH | 56,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,52 Kč |
| Cena s DPH | 286,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,01 Kč |
| Cena s DPH | 32,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,03 Kč |
| Cena s DPH | 52,07 Kč |