Řezný kotouč 150x1,6x22,23 A46X RAZOR INOX
| Kód: | 10050279 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 22,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,72 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,97 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A46X |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT150016V980202 |
| Cena bez DPH: | 12,77 Kč |
| Cena s DPH | 15,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,81 Kč |
| Cena s DPH | 21,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Cena s DPH | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,25 Kč |
| Cena s DPH | 12,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,95 Kč |
| Cena s DPH | 15,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,72 Kč |
| Cena s DPH | 14,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,63 Kč |
| Cena s DPH | 66,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,69 Kč |
| Cena s DPH | 41,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |