Řezný kotouč 125x1,6x22,23 A46TZ SPECIAL
| Kód: | 10050053 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 33,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,55 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,42 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,17 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 46 TZ Special |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855143719 |
| Katalog: | 187171 |
| Cena bez DPH: | 24,89 Kč |
| Cena s DPH | 30,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,21 Kč |
| Cena s DPH | 25,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,78 Kč |
| Cena s DPH | 74,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,24 Kč |
| Cena s DPH | 28,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,55 Kč |
| Cena s DPH | 33,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Cena s DPH | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,42 Kč |
| Cena s DPH | 34,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 13,86 Kč |
| Cena s DPH | 16,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,77 Kč |
| Cena s DPH | 51,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,57 Kč |
| Cena s DPH | 64,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Cena s DPH | 42,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,50 Kč |
| Cena s DPH | 86,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,52 Kč |
| Cena s DPH | 362,42 Kč |