Řezný kotouč 125x2x22,23 FTK33 PROline
| Kód: | 10050609 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,64 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | FTK33 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.053 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890004913 |
| Katalog: | 200988 |
| Cena bez DPH: | 21,59 Kč |
| Cena s DPH | 26,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,65 Kč |
| Cena s DPH | 27,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,58 Kč |
| Cena s DPH | 340,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,20 Kč |
| Cena s DPH | 69,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 406,85 Kč |
| Cena s DPH | 492,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |