Řezný kotouč 65x0,8x6,0 XT8 Mini TOPline
| Kód: | 10050468 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 50,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,16 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,78 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 65 mm |
| Šířka: | 0,8 mm |
| Díra: | 6,0 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XT8 Exact Mini |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 23 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890059890 |
| Katalog: | 207067 |
| Cena bez DPH: | 317,95 Kč |
| Cena s DPH | 384,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,59 Kč |
| Cena s DPH | 47,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,59 Kč |
| Cena s DPH | 47,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,36 Kč |
| Cena s DPH | 294,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,65 Kč |
| Cena s DPH | 51,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 264,42 Kč |
| Cena s DPH | 319,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,24 Kč |
| Cena s DPH | 28,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,78 Kč |
| Cena s DPH | 189,70 Kč |