Řezný kotouč 65x2,0x6,0 XT10 Mini TOPline
| Kód: | 10050472 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 47,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,59 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,69 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 65 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 6,0 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XT10 Mini |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 23 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890058138 |
| Katalog: | 206802 |
| Cena bez DPH: | 243,36 Kč |
| Cena s DPH | 294,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,64 Kč |
| Cena s DPH | 50,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,59 Kč |
| Cena s DPH | 47,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 317,95 Kč |
| Cena s DPH | 384,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,49 Kč |
| Cena s DPH | 42,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,41 Kč |
| Cena s DPH | 39,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,95 Kč |
| Cena s DPH | 642,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,04 Kč |
| Cena s DPH | 105,32 Kč |