Řezný kotouč 75x2x10,0 XT10 Mini TOPline
| Kód: | 10050475 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 38,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,17 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 10,0 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XT10 Mini |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 20 100 l/min. |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890058152 |
| Katalog: | 206804 |
| Cena bez DPH: | 40,45 Kč |
| Cena s DPH | 48,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 317,95 Kč |
| Cena s DPH | 384,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,36 Kč |
| Cena s DPH | 294,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,17 Kč |
| Cena s DPH | 38,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,02 Kč |
| Cena s DPH | 39,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Cena s DPH | 56,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,47 Kč |
| Cena s DPH | 56,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,76 Kč |
| Cena s DPH | 50,53 Kč |