Role brusné rouno netkaná textilie 100x10000 BEARTEX F2300 MEDIUM
| Kód: | 10030005 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 1 482,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 225,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 63,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 52,49 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 2 ks |
| Délka: | 10000 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hrubost: | medium |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné rouno, netkaná textilie |
| Řada: | BEARTEX F2300 |
| Hmotnost: | 1.207 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez, barva, umělá hmota, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba, práce s plasty |
| EAN: | 3157625578852 |
| Katalog: | 63642557499 |
| Cena bez DPH: | 1 042,47 Kč |
| Cena s DPH | 1 261,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 262,06 Kč |
| Cena s DPH | 1 527,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 491,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 805,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 149,83 Kč |
| Cena s DPH | 1 391,30 Kč |