Upínací kroužek 79x12 SMD 612 pro lamelové kotouče
| Kód: | 90020107 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,02 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 2 ks |
| Průměr: | 79 mm |
| Díra: | 12,0 mm |
| Řada: | SMD 612 |
| Hmotnost: | 0.126 kg |
| EAN: | 4014855027361 |
| Katalog: | 14823 |
| Cena bez DPH: | 670,06 Kč |
| Cena s DPH | 810,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 720,79 Kč |
| Cena s DPH | 2 082,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,31 Kč |
| Cena s DPH | 2 430,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 939,57 Kč |
| Cena s DPH | 1 136,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 894,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 082,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 093,58 Kč |
| Cena s DPH | 1 323,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 658,26 Kč |
| Cena s DPH | 796,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 873,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 057,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 189,45 Kč |
| Cena s DPH | 3 859,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 701,11 Kč |
| Cena s DPH | 848,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 189,45 Kč |
| Cena s DPH | 3 859,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 959,44 Kč |
| Cena s DPH | 1 160,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,79 Kč |
| Cena s DPH | 94,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 342,03 Kč |
| Cena s DPH | 413,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 146,56 Kč |
| Cena s DPH | 177,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,36 Kč |
| Cena s DPH | 294,47 Kč |