Vrták 11,50x142/94 válcová st. HSS I.
| Kód: | 20040035 |
| Cena s DPH: | 73,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,56 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,13 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 11,50 mm |
| Délka: | 42/94 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Katalog: | 12023 |
| Cena bez DPH: | 15,05 Kč |
| Cena s DPH | 18,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,40 Kč |
| Cena s DPH | 200,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 154,31 Kč |
| Cena s DPH | 186,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,55 Kč |
| Cena s DPH | 97,47 Kč |