Vrták 14,00x160/108 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040045 |
| Cena s DPH: | 337,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 279,13 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,47 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,96 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 14,00 mm |
| Délka: | 60/108 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Katalog: | 9765 |
| Cena bez DPH: | 2,26 Kč |
| Cena s DPH | 2,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1,33 Kč |
| Cena s DPH | 1,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 5,20 Kč |
| Cena s DPH | 6,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 298,45 Kč |
| Cena s DPH | 361,13 Kč |