Vrták 6,50x101/63 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040016 |
| Cena s DPH: | 83,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,93 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,54 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 6,50 mm |
| Délka: | 101/63 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Katalog: | 9713 |
| Cena bez DPH: | 80,55 Kč |
| Cena s DPH | 97,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,40 Kč |
| Cena s DPH | 200,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,92 Kč |
| Cena s DPH | 238,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 279,13 Kč |
| Cena s DPH | 337,75 Kč |